Notre Dame De Paris müzikali


MZV Networking Eğitimi Videosu
Mehmet Zorlu Vakfı Bursiyer buluşmamızda; Zorlu Holding Ailesi, yöneticileri ve öğrencileriyle bir araya geldik! Zorlu Grubu’nun değerli yöneticilerinden öğrencilik zamanlarından kariyer yolculuklarına kadarki hikayelerini dinledik, sorular sorduk, ilham aldık. Program sonunda hep birlikte Notre Dame De Paris müzikalini izledik.
West Side Story müzikali


MZV Networking Eğitimi Videosu
Gençlerimizin; verimli olduğu kadar, iyi zaman geçirmelerini de önemsiyoruz. Mehmet Zorlu Vakfı bursiyerlerimizle, 21. Yüzyıl Yetkinlikleri programımızın ikinci dersi öncesinde bir araya geldik. Holding yöneticilerimiz ve Prof. Dr Erhan Erkut’un sunumlarından sonra sahneyi Erdil Yaşaroğlu aldı. Ardından ritim atölyesi yaptık ve finalinde West Side Story müzikalini izledik.


E-Mentorluk desteği

Ülkemizin geleceği olan gençlerimizin yetiştirilmesi için verdiği burslar ve düzenlediği 21. Yüzyıl Yetkinlikleri Eğitim Programı ile ciddi katkılar sağlayan Mehmet Zorlu Vakfı, bu konularda yaptığı işbirliklerini de geliştirmeye devam ediyor.

Bu doğrultuda şimdi de değerli çalışanlarımız deneyimlerini, birikimlerini, bursiyerlerimizle paylaşmanıza imkan verecek “Gelecek Daha Net Gençlik Platformu” ile bir işbirliğine imza attık. Ülkemizde 15-29 yaş arası gençlerin kendilerine uygun meslek alanlarını bulmalarına yardımcı olan ve kişisel ve profesyonel gelişimlerine destek olmayı hedefleyen online ve offline mesleki yönelim platformu olan Gelecek Daha Net üzerinden e-mentorluk desteği ile geçlerimizin gelişimine çok önemli katkılar sağlamaya devam ediyoruz.


gelecekdaha.net